Auto zastępcze

Nasza firma pomaga w najbardziej kryzysowych sytuacjach. Jeśli miałeś wypadek, nasza firma wyśle auto zastępcze. Jak to działa? Wystarczy do nas zadzwonić, wszelkie formalności załatwiamy sami, a koszt auta zastępczego zostaje pokryty z OC sprawcy. Coraz więcej osób decyduje się na wynajem busów w Warszawie i korzysta z opcji wynajęcia samochodu zastępczego zamiast przesiadać się do komunikacji miejskiej.

Nawet drobna stłuczka może spowodować, że osoba zostanie pozbawiona samochodu na jakiś czas, podczas którego będzie naprawiany w warsztacie. Wynajem busów w Warszawie pomaga pozostać mobilnym nawet w razie wypadku.

Wynajęty samochód powinien być o podobnej klasie i osoba powinna korzystać z niego w czasie w którym właściwy samochód zostaje naprawiany, lub w czasie potrzebnym do zakupy innego pojazdu. To jest uznawane jako wydatki „celowe i ekonomiczne”.

Nawet jeśli osoba pokrzywdzona ma dostęp do komunikacji i tak przysługuje jej prawo na wynajem busów w Warszawie. Tramwaj, autobus czy metro nie jest brane pod uwagę w przypadku zastępczego pojazdu, nawet jeśli komunikacja miejsca byłaby szybsza. Ubezpieczyciel nie powinien pytać czy osoba mieszka w mieście gdzie ma dostęp do komunikacji miejskiej.

Trzeba pamiętać o ważnej rzeczy jeśli chodzi o wynajem busów w Warszawie. Mianowicie, osoba nie dostaje pieniędzy na auto zastępcze, ale za auto zastępcze. Ubezpieczyciel nie zwróci kosztów jeśli osoba wybierze drogą wypożyczalnię, która ma stawki większe niż przeciętnie obowiązujące w twoim mieście. Jeśli zapomnimy zapytać ubezpieczyciela o stawki, może zdarzyć się sytuacja w której będziemy musieli dopłacać za najem z własnej kieszeni.

Wynajem busów w Warszawie - najlepsze ceny

Zastanawialiście się kiedyś czy wynajem busów w Warszawie będzie lepszy od leasingu aut dostawczych? Rozważaliście taką opcją? Naszym zdaniem leasing to zdecydowanie gorsza opcja. Poniżej przedstawiamy różnice oraz dowody, że jednak wynajem busów w Warszawie to dobra inwestycja.

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że rynek coraz bardziej poszerza się, klienci oczekują nowych i ciekawych pomysłów, a większość wypożyczalni samochodowych posiada w swojej ofercie jedynie wynajem aut osobowych. Jednak coraz większa rzesza klientów jest zainteresowana wynajmem aut dostawczych tzw. tych lekkich. Niektóre firmy wolą stałą współpracę, a niektórym takie samochody dostawcze są potrzebne na pewien okres, dłuższy lub krótszy. W takim przypadku nie ma potrzeby zakupu, a tylko wynajem i mniejsze koszty.

W przypadku leasingu, są to również duże koszty, przede wszystkim dla firm, które dopiero startują i nie są w stanie sobie pozwolić na wysokie raty czy też jednorazowy zakup. Wynajem busów w Warszawie chociażby jest o wiele tańszy i wygodniejszy. Wynająć może każdy, jego historia i zdolność kredytowa nie jest sprawdzana, a leasing wziąć już nie wszyscy mogą.

Wynajem busów w Warszawie jest tym bardziej opłacalny, że ani jak w przypadku leasingu czy kredytu, firma nie musi istnieć na rynku jakiś określony czas, tylko w większości wypożyczalniach można wynająć takie auto dostawcze zaraz po założeniu działalności, jeśli jest niezbędne.

Dodatkowo decydując się na wynajem busów w Warszawie, a nie na leasing, koszty tej inwestycji możemy wliczyć w koszty uzyskania przychodu. Nie naruszamy swojej zdolności kredytowej. Prawda, że same plusy i zalety?!

Grupa pojazdów Przykładowy model Cena wynajmu pojazdu za 1 dobę
SEGMENT BUS MERCEDES SPRINTER (ŚREDNIA DŁUGOŚĆ I ŁADOWNOŚĆ) 300
SEGMENT BUS MERCEDES SPRINTER MAX (NAJWIĘKSZA DŁUGOŚĆ I ŁADOWNOŚĆ) 350
SEGMENT BUS MERCEDES SPRINTER KONTENER 300
SEGMENT BUS MERCEDES SPRINTER KONTENER + WINDA 350
SEGMENT BUS
pojazd specjalistyczny
MERCEDES SPRINTER CHŁODNIA 350
SEGMENT BUS
pojazd specjalistyczny
VOLKSAGEN CRAFTER (NAJWIĘKSZA DŁUGOŚĆ) CHŁODNIA 400
SEGMENT BUS OPEL VIVARO 280
SEGMENT BUS OPEL VIVARO osobowy 240
SEGMENT BUS FORD TRANSIT 300
SEGMENT BUS FORD TRANSIT osobowy 260
SEGMENT BUS RENAULT MASTER KONTENER 280
  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c