O nas

Wynajem samochodów dostawczych w Warszawie

Firmy coraz częściej poszukują oszczędności i dostrzegają podatkowe zalety wynajmowania samochodów. Jak wiadomo odpowiednia flota jest często najlepszą gwarancją sukcesu w biznesie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy BZIUK. Proponujemy doskonałe warunki wynajmu, zarówno krótkoterminowego jak i długoterminowego.

Wyróżnia nas przede wszystkim wysoka jakość samochodów oraz niskie ceny. Do klientów podchodzimy indywidualnie, opracowując ofertę na podstawie ich własnych potrzeb. Staramy się również, aby procedura wynajmu była prosta, a warunki użytkowania jasno sprecyzowane.

Proponujemy wynajem osobom prywatnym i firmom!

Wynajem samochodów dostawczych w Warszawie to idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą. Pozwoli to na lepsze gospodarowanie budżetem.
Stłuczka? Żaden problem. Wiemy, jak dużym utrudnieniem jest brak samochodu. Łatwo i szybko znajdziemy i dopasujemy auto zastępcze.
Niekiedy sytuacja w firmie wymaga czasowego zwiększenia floty. Dzięki nam stanie się to łatwiejsze.
Niektóre projekty wymagają samochodów o specyficznej budowie. Z nami dopasują Państwo auto do swoich potrzeb.
Przeprowadzka dla wielu osób jest bardzo uciążliwa, ze względu na problem z transportem rzeczy. Oferujemy odpowiedniej wielkości auta, umożliwiające sprawny przewóz.

Dodatkowe korzyści

Koszty wypożyczenia auta do celów służbowych zgodnie z ustawą możecie Państwo zaliczyć jako koszty uzyskania przychodu. Wypożyczenie jest więc doskonałym sposobem na oszczędzanie. Wypożyczony samochód nie figuruje w waszych ewidencjach środków trwałych, a wciąż można tym samym odzyskać kwotę przeznaczoną na wynajem. To rozwiązanie sprawdziło się już w wielu przedsiębiorstwach, które z uwagi na kryzys ograniczają zakupy środków trwałych lub decydują się na leasing odwrócony. Wynajem samochodów dostawczych w Warszawie jest nie tylko korzystny, ale także bardzo prosty.

Nasi klienci posiadają różne cele i potrzeby. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom zapewniamy najwyższy poziom obsługi. Rozwiązania szyte na miarę oraz sprawny i szybki proces przekazania auta to nasze znaki rozpoznawcze. Wynajem samochodów dostawczych w Warszawie i okolicach to najlepszy wybór. Warto postawić na sprawdzoną firmę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c