Udogodnienia

Specjalnie dla Państwa wygody udostępniamy sprzęt, który pozwoli sprawniej zorganizować transport. Są to wysokiej jakości produkty, wykonane z solidnych materiałów, które pomogą Państwu bezpiecznie i bez obaw przetransportować ładunek. W naszej ofercie posiadamy wiele różnorodnych produktów. To właśnie u nas znajdą Państwo samochody dostawcze na wynajem w Warszawie w bogatej ofercie, która bez cienia wątpliwości zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz tego mogą Państwo wypożyczyć na okres planowanego transportu solidny pas ściągający, jak i bardzo wygodny wózek transportowy. To właśnie dzięki nim odkryją Państwo radość z przeprowadzek i nie będzie to już takie straszne jakie bywało wcześniej.

Skontaktuj się z nami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest BZIUK SP. Z O.O. ul. Emaliowa 3 02-295 Warszawa.

 

 

Pas ściągający

Oferowany przez nas pas ściągający jest niezwykle wytrzymały i z tego też powodu otrzymał cenione przez wszystkich oznaczenia unijne. Jest to niezbity dowód jego wysokiej jakości. Szerokość pasa wynosi 50 mm, co wpływa pozytywnie na luksus użytkowania. W komplecie otrzymają Państwo taśmę zakończoną hakiem typu „podwójny pazur” oraz napinacz zakończony hakiem tego samego typu. Posiada  atest za zgodność z normą: EN 12195-2. Oferujemy pasy o długości 6m i 8m.

  • 4.0t w opasie
  • 2.0t w naciągu
  • 5.0t na zniszczenie

 

Wózek transportowy

Dodatkowo oferujemy użyteczny wózek transportowy  o maksymalnym obciążeniu do 200 kg, który umożliwia komfortowy przewóz ładunku do środka transportu, którym są samochody dostawcze na wynajem w Warszawie. Sam wózek waży niewiele, a mianowicie jedynie 12 kg. Zbudowany jest z platformy stałej i składanej w następujących wymiarach: 48 cm x 17 cm (stała) i 36 cm x 38 cm (składana). Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi parametrami.

  • 59cm szerokość
  • 73cm długość
  • 116cm wysokość

 

Przewiezienie dużych lub wielu mniejszych obiektów wymaga zorganizowania i odpowiedniego sprzętu. Oferujemy Państwu dostosowane do tego samochody dostawcze na wynajem w Warszawie, ale to nie wszystko, co jesteśmy w stanie Państwu zaproponować.

Samochody dostawcze na wynajem w Warszawie, w połączeniu z wspomnianymi wcześniej oferowanymi produktami, są wszystkim czego potrzebujecie, by solidnie umieścić i jednocześnie zabezpieczyć bagaż przed ewentualnymi uszkodzeniami wynikającymi z transportu. Co więcej, gwarantuje to bezpieczeństwo na drodze i spokojną jazdę bez wymuszonych postojów spowodowanych z konieczności sprawdzenia stanu załadunku.

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c