NAJPOPULARNIEJSZE

busy dostawcze w Warszawie

Wynajem busów dostawczych w każdym mieście jest niezbędny przy przeprowadzce, przewozie mebli oraz innych większych towarów. Warszawa nie jest pod tym względem wyjątkiem. Wynajem busy dostawcze mazowieckie to odpowiedź na Wasze potrzeby.

W zależności od potrzeb klientów, budżetu firm przewozowych oraz aktualnych trendów wśród nich, dostępne mogą być różne modele samochodów. Przedstawione poniżej najnowsze wersje sprawdzonych pojazdów do przewozu większych gabarytów to zestawienie godne najlepszych renomowanych firm przewozowych w stolicy. Każdy, komu zależy na sprawnym transporcie powinien znaleźć coś dla siebie. Do wyboru mamy naprawdę wiele opcji.

Ford Transit

Pierwszym, najpopularniejszym modelem samochodu jest Ford Transit. Bezprecedensowo obecny na każdym mniejszym lub większym rynku. Dostępne w bardzo wielu wersjach wyposażenia, kolorystyki, układu okien i drzwi, a także z funkcjami dodatkowymi jak rampy czy przeróbka na chłodziarkę. Pierwszy Transit powstał w 1953 roku, a jego najnowsza wersja pochodzi z 2013 roku. Cena nowego Forda Transita to od 100 000 zł, ale wersje pełne udogodnień sięgają aż trzykrotnie więcej. Popularność sprawia, że sylwetkę karoserii tego dostawczego busa rozpozna prawie każdy. Łatwo dostępne są też części czy serwis, co czyni go świetnym wyborem dla firmy przewozowej. Z góry wiadomo przecież, że będąc aktywnie eksploatowanym wymaga częstych napraw i kontroli. Długi okres produkcji tego samochodu jest potwierdzeniem jego jakości. Kilka lat testów ostatniej wersji również gwarantuje brak częstych wizyt w serwisie. Wynajem busy dostawcze mazowieckie musi oferować sprawdzone samochody, a w województwie mazowieckim łatwo znaleźć blisko położony salon i ośrodki autoryzowanego serwisowania z racji położenia Warszawy.

Wynajem busy dostawcze mazowieckie , transit
Wynajem busy dostawcze mazowieckie , ducato

Fiat Ducato Furgon

Fiat Ducato furgon oraz jego powiększona wersja Maxi to kolejne często spotykane modele busów dostawczych na wynajem. Wiele firm z Warszawy i okolic posiada je też na własność wykorzystując do codziennych dostaw lub dowozu materiałów na miejsce pracy. Fiat Ducato Maxi Furgon Z imponującą długością ponad czterech metrów to świetne rozwiązanie przy przewozie długich przedmiotów, jak deski czy rury które są często przewożone przez firmy oferujące wynajem busy dostawcze mazowieckie. Ich nietypowe wymiary uniemożliwiają bowiem przewóz samochodem osobowym. Również Fiat Ducato to bus dostawczy pełen historii. Produkowany jest od 1981, a ostatnia, aktualna wersja to rocznik 2006. Lata partnerstwa tego modelu i największych firm są potwierdzeniem komfortu użytkowania.

Mercedes Sprinter

Kto nie chciałby jeździć mercedesem? Nawet, jeśli po kilku tygodniach będzie w gipsie, farbach czy lakierach. Takie przeznaczenie mają bowiem busy dostawcze, do których należy Sprinter. Nienaganna, klasyczna maska tego samochodu z dumą przemierzać będzie nawet tak wielkie miasta jak Warszawa, a przestronne wnętrze i odporne na długie kilometry systemy napędowe z dumą spełnią swoją rolę i trasa nie będzie obejmować jedynie okolic mazowieckiego. Sprinter jest stosunkowo młodym modelem. Pierwszy raz ukazał się na rynku w 1995 roku. Śmiało można więc nadal korzystać z jego najstarszych odsłon. Najlepsze wrażenie będą robić samochody po późniejszym liftingu i  z pewnością będą pewniejsze na długie trasy.

Wynajem busy dostawcze mazowieckie , sprinter
Wynajem busy dostawcze mazowieckie , crafter

Volkswagen Crafter

Volkswagen Crafter, występujący na rynku w ponad 200 wersjach, to konkurencja dla wielu dostawczych busów w mazowieckim i nie tylko. Podobnie jak Fiat Ducato, występuje w wersji Maxi. Liczne liftingi, jakim został poddany od pierwszej wersji, wyróżniają go stylem. W przeciwieństwie do Sprintera nie jest klasyczny, a nowoczesny. Rzuca się w oczy nawet na najbardziej zatłoczonej ulicy. W Polsce niedostępne są wszystkie jego wersje, ale i tak zdobył sobie popularność w wielu firmach przewozowych, u przedsiębiorców i osób prywatnych. Nawet jego nazwa buduje wrażenie siły i potęgi.

Ze względu na przejmowanie firm przez silniejsze korporacje wiele modeli samochodów ma swoje bliźniacze modele stworzone na tych samych częściach. Różnice dotyczą zwykle detali stylistycznych. Busy dostawcze jeżdżące w mazowieckim nie są wyjątkiem. Wspomniany Fiat Ducato ma aż dwa odpowiedniki innych marek. Są to Citroen Jumper i Peugeot Boxer. Oba również znajdują się wśród ulubionych samochodów dostawczych obecnych w stolicy i całym kraju. Jeśli szukamy innego wykończenia lub wyposażenia, a dopasowany do naszych potrzeb bus dostawczy nie posiada takich możliwości personalizacji, warto się więc przejść do salonu konkurencji.

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej
+48 888 888 047 / +48 888 888 034