NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Poniżej znajdą Państwo listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących wypożyczalni dostawczych w Warszawie. Wyrażamy nadzieję, że umieszczone tu odpowiedzi pomogą wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Wynajem aut najszybciej odbywa się podczas kontaktu telefonicznego, rezerwacji można dokonać również mailowo.

Aby wynająć auto, potrzebne jest prawo jazdy oraz dokument potwierdzający tożsamość (dowód lub paszport). 

Wypożyczalnia dostawczych w Warszawie BZIUK umożliwia wynajem dowolnej osobie, która ukończyła 23 lata i posiada prawo jazdy przez minimum 36 miesięcy.

Kaucja stanowi zabezpieczenie w razie spowodowania przez osobę wynajmującą szkody w wypożyczonym samochodzie, nieterminowego zwrotu, braku paliwa czy nieprzewidzianych sytuacji. Kaucja pobierana jest w momencie wynajmu auta i zwracana przy zdawaniu pojazdu.

Wszystkie nasze samochody spełniają wymagania homologacji dla samochodów ciężarowych o DMC do 3,5t , co pozwala w pełni odliczać podatek VAT od zakupionego paliwa.

Kaucja jest zwracana w takiej formie w jakiej była wpłacana. 

Zarówno kaucja jak i opłata za wynajem wynajem auta pobierane są z góry w dniu wynajmu samochodu.

Istnieje możliwość wyjazdu wynajętym w naszej wypożyczalni autem za granicę, jednak tylko za oficjalną zgodą firmy.

W szczególnych przypadkach wynajętym w naszej wypożyczalni samochodem może kierować inna osoba. Najczęstszą praktyką jest dostarczenie nam ksera dowodu osobistego i prawo jazdy pozostałych kierowców. 

Tak, poza granicami Polski nasze samochody są objęte ubezpieczeniem.

Najważniejsze jest zawiadomienie wypożyczalni o takim zdarzeniu. Dalsze instrukcje przekazywane są w zależności od wielkości uszkodzenia samochodu lub rodzaju awarii.

Należy niezwłocznie powiadomić nas o tym fakcie. Jeśli opóźnienie jest nieznaczne (1-2h) nic wielkiego się nie dzieje. 

Oczywiście przedłużenie wynajmu jest możliwe. W takich wypadkach konieczne jest poinformowanie nas o takiej potrzebie i ustalenie szczegółów rozliczenia za przedłużany okres.

Nie. Jednak na kierującym spoczywa obowiązek zebrania wszelkich niezbędnych danych koniecznych do wypłacenia odszkodowania.

Nie. Jednak na kierującym spoczywa obowiązek zebrania wszelkich niezbędnych danych koniecznych do wypłacenia odszkodowania.

Do wypożyczonego samochodu dołącza się następujące elementy: koło zapasowe, komplet kluczy, gaśnica, trójkąt ostrzegawczy, apteczka. Dodatkowo w ofercie w ramach darmowych udogodnień wypożyczalnia dostawczych w Warszawie BZIUK, udostępnia wytrzymały pas ściągający oraz wygodny wózek transportowy.  We wszystkie inne, potrzebne akcesoria należy zaopatrzyć się na własna rękę.

W naszych autach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu.

PEWNOŚĆ

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta i regulamin były dla Państwa jasne i łatwe do zrozumienia.

KOMFORT

Każdą formalność skróciliśmy do minimum, wynajem busów zajmuje więc tylko kilka minut.

NIEZAWODNOŚĆ

Wynajem jest poprzedzony kontrolą stanu technicznego naszych samochodów.

WYSOKA JAKOŚĆ

Na życzenie klienta oferujemy auto wyposażone auto w CB radio, Navi lub wózek służący do transportu.

JAK NAS ZNALEŹĆ

W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Możecie Państwo także zasugerować jakie pytanie powinno się znaleźć w FAQ.

BZIUK SP. Z O.O.

ul. Emaliowa 3

02-295 Warszawa

TELEFON

+48 888 888 047

+48 888 888 034

E-MAIL

info@bziuk.pl

SOCIAL MEDIA