DARMOWE

udogodnienia

Specjalnie dla Państwa wygody udostępniamy sprzęt, który pozwoli sprawniej zorganizować transport. Są to wysokiej jakości produkty, wykonane z solidnych materiałów, które pomogą Państwu bezpiecznie i bez obaw przetransportować ładunek. W naszej ofercie posiadamy wiele różnorodnych produktów. To właśnie u nas znajdą Państwo samochody dostawcze na wynajem w Warszawie w bogatej ofercie, która bez cienia wątpliwości zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz tego mogą Państwo wypożyczyć na okres planowanego transportu solidny pas ściągający, jak i bardzo wygodny wózek transportowy. To właśnie dzięki nim odkryją Państwo radość z przeprowadzek i nie będzie to już takie straszne jakie bywało wcześniej.

Pas ściągający

Oferowany przez nas pas ściągający jest niezwykle wytrzymały i z tego też powodu otrzymał cenione przez wszystkich oznaczenia unijne. Jest to niezbity dowód jego wysokiej jakości. Szerokość pasa wynosi 50 mm, co wpływa pozytywnie na luksus użytkowania. W komplecie otrzymają Państwo taśmę zakończoną hakiem typu „podwójny pazur” oraz napinacz zakończony hakiem tego samego typu. Posiada  atest za zgodność z normą: EN 12195-2. Oferujemy pasy o długości 6m i 8m.

4.0t

W OPASIE

2.0t

W NACIĄGU

5.0t

NA ZNISZCZENIE

Samochody dostawcze na wynajem w Warszawie, pas
Samochody dostawcze na wynajem w Warszawie, wozek-transportowy-schodowy

Wózek transportowy

Dodatkowo oferujemy użyteczny wózek transportowy  o maksymalnym obciążeniu do 200 kg, który umożliwia komfortowy przewóz ładunku do środka transportu, którym są samochody dostawcze na wynajem w Warszawie. Sam wózek waży niewiele, a mianowicie jedynie 12 kg. Zbudowany jest z platformy stałej i składanej w następujących wymiarach: 48 cm x 17 cm (stała) i 36 cm x 38 cm (składana). Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi parametrami.

59x

SZEROKOŚĆ

73x

DŁUGOŚĆ

116

WYSOKOŚĆ

Przewiezienie dużych lub wielu mniejszych obiektów wymaga zorganizowania i odpowiedniego sprzętu. Oferujemy Państwu dostosowane do tego samochody dostawcze na wynajem w Warszawie, ale to nie wszystko, co jesteśmy w stanie Państwu zaproponować.

Samochody dostawcze na wynajem w Warszawie, w połączeniu z wspomnianymi wcześniej oferowanymi produktami, są wszystkim czego potrzebujecie, by solidnie umieścić i jednocześnie zabezpieczyć bagaż przed ewentualnymi uszkodzeniami wynikającymi z transportu. Co więcej, gwarantuje to bezpieczeństwo na drodze i spokojną jazdę bez wymuszonych postojów spowodowanych z konieczności sprawdzenia stanu załadunku.

Zadzwoń i dowiedz się więcej
+48 888 888 047, +48 888 888 034